14 01
20

LEIDINIŲ, SKIRTŲ URBANIZACIJOS TEMAI, PRISTATYMAS KLAIPĖDOJE

Naujeina

Urbanizacija – istorinis gyventojų koncentracijos miestuose reiškinys nuo pat miesto atsiradimo laikų. Šiandienė urbanizacija yra fenomenas: iš dalies nevaldomas, kartu su pramonės, susisiekimo, informacinių technologijų raida įgyjantis vis naujas – suburbanizacijos, miesto ir kaimo asimiliacijos ir kitas formas, keičiantis gyvenimo sąlygas ir būdą, žmonių santykius, sėslumą.

Urbanistika šiandien suprantama kaip mokslas ir praktinė veikla – priemonė, padedanti paveikti urbanizacijos raidą tinkama kryptimi. Urbanistika susijusi su miesto sociologijos, demografijos, ekonomikos, taikomosios matematikos ir informatikos, inžinerijos ir kitokiomis žiniomis, metodais, idėjomis; didelė visuomenės ir politikų įtaka.

 

 

 

 

 

 

 

 

Acta Academiae Artium Vilnensis

Terra urbana: urbanistinės kaitos žemėlapiai

Tai Vilniaus dailės akademijos periodinio mokslinio leidinio numeris, pateikiantis Klaipėdoje praėjusių metų birželio mėnesį vykusios mokslinės konferencijos pranešimus.

Turinys

 

 

 

 

 

 

 

P. Juškevičius, M. Burinskienė, G.M. Paliulis, K. Gaučė

Urbanizacija: procesai, problemos, planavimas, plėtra

VGTU leidyklos Technika leidinys skirtas tų universitetų studentams, kurių studijos susijusios su urbanizacijos ir urbanistikos problematika, taip pat planavimo ir projektavimo įmonių bei savivaldybių darbuotojams, politikams.

Turinys

 

 

Renginio vieta - Vilniaus dailės akademijos Klaipėdos fakultetas Daržų g. 18.

Renginio pradžia - sausio 24 d. (penktadienis) 15 val.

Maloniai kviečiame į susitikimą su leidinių tekstų autoriais ir leidėjais

 

VDA Urbanistikos, architektūros ir dizaino instituto (UVDI) iformacija
Kontaktai: tel. 8686 23601, uadi@vda.lt